Opel Astra
1.0 Innovation | CarPlay | LED | Navigatie | Trekhaak afneembaar | Cruise | Climate
Direct kopen, basisprijs: € 7.735,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.735,-
LEASEPRIJS: € 127,49 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.547,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Astra |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Innovation | CarPlay | LED | Navigatie | Trekhaak afneembaar | Cruise | Climate |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 juli 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 148.955 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 127,49 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.735,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JZ-775-K |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 617 kg |
| Gewicht: | 1.163 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Hoogte: | 1.485 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.780 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 610 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.220 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerende voorruit
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Matrix LED koplampen
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Zij airbag(s) voor